Vykrajovátko mapa Maďarsko - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Ponuka pre vás: Vykrajovátko mapa Maďarsko - 3D tlač - Dortmarket čo nám vyrába Dortmarket - tento hit ľahko nájdete výhodne za 3.84 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Diskontný Vykrajovátko mapa Maďarsko - 3D tlač - Dortmarket od spoločnosti Dortmarket - tento tovar si môžete objednať za vynikajúcu cenu 3.84 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Veľké vykrajovátko na perníky.

Vykrajovátko v podobe Maďarska bolo vytlačených malosériové na 3D tlačiarni. Pred použitím doporučujeme umyť vo vlažnej vode so saponátom. Na rozdiel od klasických pocínovaných, ktorá sa nesmela k umývačke riadu ani priblížiť, sú plastové vykrajovačky odolnejšie, napriek tomu z práce je príliš neodporúčame umývať v umývačke riadu, len oplachovať na nižšiu teplotu (40 st. Celzia). Soli a chémia použitá v umývačkách im môže vadiť. Preto je najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených formičiek a Vykrajovacie prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami.

Vykrajovače nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Vykrajovače tiež nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu.

Materiál: plast PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami

rozmer cca

Parametre produktu Vykrajovátko mapa Maďarsko - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko mapa Maďarsko - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.84 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Vykrajovátko mapa Maďarsko - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky