Vykrajovátko mapa Slovensko - 3D tlač - Dortmarket

Vykrajovátko mapa Slovensko - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Prvotriedný Vykrajovátko mapa Slovensko - 3D tlač - Dortmarket čo nám dodáva Dortmarket - tento produkt ponúkame v sezónne zľave za 3.8 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Unikátny Vykrajovátko mapa Slovensko - 3D tlač - Dortmarket od obľúbenej značky Dortmarket - tento tovar si môžete kúpiť v jedinečnej akcii za 3.8 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Neplaťte inde viac než musíte..

Velké vykrajovátko na perníky.

Vykrajovátko v podobe Slovenskej republiky bolo vytlačených malosériové na 3D tlačiarni. Pred použitím doporučujeme umyť vo vlažnej vode so saponátom. Na rozdiel od klasických pocínovaných, ktorá sa nesmela k umývačke riadu ani priblížiť, sú plastové vykrajovačky odolnejšie, napriek tomu z práce je príliš neodporúčame umývať v umývačke riadu, len oplachovať na nižšiu teplotu (40 st. Celzia). Soli a chémia použitá v umývačkách im môže vadiť. Preto je najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených formičiek a Vykrajovacie prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami.

Vykrajovače nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Vykrajovače tiež nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu.

Materiál: plast PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami

Rozmer cca 7 cm

Parametre produktu Vykrajovátko mapa Slovensko - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko mapa Slovensko - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.8 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Vykrajovátko mapa Slovensko - 3D tlač - Dortmarket

Vykrajovátko mapa Slovensko - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky