Vykrajovátko Medveď Panda - 3D tlač - Dortmarket

Vykrajovátko Medveď Panda - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Exkluzívny Vykrajovátko Medveď Panda - 3D tlač - Dortmarket od populárnej značky Dortmarket - tento artikel je tu pre vás za mimoriadne nízku cenu 3.78 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Poctivý výrobok, Vykrajovátko Medveď Panda - 3D tlač - Dortmarket od výrobcu Dortmarket - tento produkt máte na dosah ruky pri práve prebiehajúcej akcii za 3.78 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky Medveď Panda - 3D tlač

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmer: cca 7 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Medveď Panda - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Medveď Panda - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Farba: Růžová
  • Materiál: Bioplast PLA
Pozrite si všetky produkty značky
Vykrajovátko Medveď Panda - 3D tlač - Dortmarket

Vykrajovátko Medveď Panda - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky