Vykrajovátko Mickey Mouse je pán Perníček - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Akostný Vykrajovátko Mickey Mouse je pán Perníček - 3D tlač - Dortmarket od známej značky Dortmarket - tento artikel je v tento okamih výhodne za 3.78 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Produkt osvedčený zákazníkmi, Vykrajovátko Mickey Mouse je pán Perníček - 3D tlač - Dortmarket s pečaťou kvality Dortmarket - tento hit nájdete po zlacnenie za 3.78 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky - Mickey Mouse ako pán Perníček.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmery: 5,2 x 7,3 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Mickey Mouse je pán Perníček - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Mickey Mouse je pán Perníček - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Farba: Růžová
  • Materiál: Bioplast PLA
Pozrite si všetky produkty značky

Vykrajovátko Mickey Mouse je pán Perníček - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky