Vykrajovátko Minnie Mouse ako paní Perníčková - 3D tlač - Dortmarket

Vykrajovátko Minnie Mouse ako paní Perníčková - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Najpredávanejšie Vykrajovátko Minnie Mouse ako paní Perníčková - 3D tlač - Dortmarket s trendy značkou Dortmarket - tento artikel nakupujte po zlacnenie za 3.8 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Práve je za dobrú cenu Vykrajovátko Minnie Mouse ako paní Perníčková - 3D tlač - Dortmarket čo berieme od značky Dortmarket - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za jedinečnú cenu 3.8 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky - Minnie Mouse ako paní Perníčeková.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmery: 5,2 x 7,3 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Minnie Mouse ako paní Perníčková - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Minnie Mouse ako paní Perníčková - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.8 EUR
  • Farba: Růžová
  • Materiál: Bioplast PLA
Pozrite si všetky produkty značky
Vykrajovátko Minnie Mouse ako paní Perníčková - 3D tlač - Dortmarket

Vykrajovátko Minnie Mouse ako paní Perníčková - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky