Vykrajovátko Motýľ / Mašľa / Kost - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Práve je za dobrú cenu Vykrajovátko Motýľ / Mašľa / Kost - 3D tlač - Dortmarket s akostnou značkou Dortmarket - tento artikel je tu pre vás po zľave za 3.78 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Radosť prinášajúci Vykrajovátko Motýľ / Mašľa / Kost - 3D tlač - Dortmarket obľúbenej značky Dortmarket - tento artikel nakupujte po zľave za 3.78 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky Motýľ / Mašľa / Kost.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmer cca 7 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Motýľ / Mašľa / Kost - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Motýľ / Mašľa / Kost - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Farba: Růžová
  • Materiál: Bioplast PLA
Pozrite si všetky produkty značky

Vykrajovátko Motýľ / Mašľa / Kost - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky