Vykrajovátko muffin - cupcake - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Špičkový tovar, Vykrajovátko muffin - cupcake - 3D tlač - Dortmarket od populárneho výrobcu Dortmarket - tento tovar si môžete zaobstarať v hustej akciu za 3.78 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Neplaťte inde viac než musíte..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Kvalitný Vykrajovátko muffin - cupcake - 3D tlač - Dortmarket od producenta Dortmarket - tento tovar si môžete nechať poslať s extra zľavou za 3.78 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Velké vykrajovátko na perníky cupcake / muffiny.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmery: šírka 7 cm, výška 6,8 cm

Parametre produktu Vykrajovátko muffin - cupcake - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko muffin - cupcake - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Farba: Růžová
  • Materiál: Bioplast PLA
Pozrite si všetky produkty značky

Vykrajovátko muffin - cupcake - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky