Vykrajovátko Otvorená kniha - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Špičkový tovar, Vykrajovátko Otvorená kniha - 3D tlač - Dortmarket od obľúbenej značky Dortmarket - tento produkt kúpite za úžasnú cenu 3.78 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Limitovaná edícia produktu Vykrajovátko Otvorená kniha - 3D tlač - Dortmarket od kvalitnej značky Dortmarket - tento produkt predávame za perfektnú cenu 3.78 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky kniha.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmer cca 7 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Otvorená kniha - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Otvorená kniha - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Farba: Růžová
  • Materiál: Bioplast PLA
Pozrite si všetky produkty značky

Vykrajovátko Otvorená kniha - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky