Vykrajovátko Panda / Medvedík / Tiger / Mačička 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

Vykrajovátko Panda / Medvedík / Tiger / Mačička 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Urobte si radosť: Vykrajovátko Panda / Medvedík / Tiger / Mačička 7 cm - 3D tlač - Dortmarket pochádzajúce od značky Dortmarket - tento produkt máte za pár kliknutí po zľave za 3.83 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Trendy Vykrajovátko Panda / Medvedík / Tiger / Mačička 7 cm - 3D tlač - Dortmarket od známej značky Dortmarket - tento artikel neprepásnite výhodne za 3.83 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. No a to sa jednoducho oplatí..

Veľké vykrajovátko na perníky - Panda, Macko, Tiger alebo Mačička - všetky tieto zvieratká vytvoríte len s touto jednou formičkou.

Vykrajovátko v podobe hláv pandy, medvedíka alebo hoci aj tigríka či mačičky. Záleží, ako tvar vyfarbíte a vyzdobíte. Vykrajovátko bolo vytlačené malosériovo na 3D tlačiarni.

Pred použitím odporúčame umyť vo vlažnej vode so saponátom. Na rozdiel od klasických pocínovaných vykrajovátok, ktoré sa nesmú k umývačke riadu ani priblížiť, sú plastová vykrajovátka odolnejšie. Ani tie však príliš neodporúčame umývať v umývačke, stačí ich opláchnuť pri nižšej teplote (40 st. Celzia).  Soli a chémie použité v umývačkách im môžu vadiť. Preto najvhodnejší spôsob na čistenie 3D tlačených formičiek a vykrajovačiek je prepláchnutím pod prúdom vody, a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami.

Vykrajovačku nie je možné vkladať do rúry. Použiť ich môžete len na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Vykrajovačku tiež nie je vhodné vystaviť priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farieb časom nie sú na závadu.

Materiál: plast PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami

Šírka: cc

Parametre produktu Vykrajovátko Panda / Medvedík / Tiger / Mačička 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Panda / Medvedík / Tiger / Mačička 7 cm - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.83 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Vykrajovátko Panda / Medvedík / Tiger / Mačička 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

Vykrajovátko Panda / Medvedík / Tiger / Mačička 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky