Vykrajovátko Paragraf 11

Vykrajovátko Paragraf 11,5 x 5 cm - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Vynikajúci Vykrajovátko Paragraf 11,5 x 5 cm - 3D tlač - Dortmarket od známej značky Dortmarket - tento tovar si môžete nechať doručiť v jedinečnej akcii za 3.78 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Špičkový tovar, Vykrajovátko Paragraf 11,5 x 5 cm - 3D tlač - Dortmarket od obľúbenej značky Dortmarket - tento tovar zakúpite za mimoriadne nízku cenu 3.78 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky paragraf.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmery cca 11.5 x 5 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Paragraf 11,5 x 5 cm - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Paragraf 11,5 x 5 cm - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Materiál: Bioplast PLA
  • Farba: Růžová
Pozrite si všetky produkty značky
Vykrajovátko Paragraf 11

Vykrajovátko Paragraf 11,5 x 5 cm - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky