Vykrajovátko Pokémon Pikachu - 3D tlač - Dortmarket

Vykrajovátko Pokémon Pikachu - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Veľmi obľúbený produkt Vykrajovátko Pokémon Pikachu - 3D tlač - Dortmarket originálne od labelu Dortmarket - tento tovar si môžete zaobstarať s výnimočnou zľavou za 3.78 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Neodoláte: Vykrajovátko Pokémon Pikachu - 3D tlač - Dortmarket od spoločnosti Dortmarket - tento artikel objednávajte v perfektnej akcii za 3.78 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky Pikachu Pokemon.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmer cca 7 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Pokémon Pikachu - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Pokémon Pikachu - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Party téma: Pokemoni
  • Materiál: Bioplast PLA
Pozrite si všetky produkty značky
Vykrajovátko Pokémon Pikachu - 3D tlač - Dortmarket

Vykrajovátko Pokémon Pikachu - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky