Vykrajovátko Prasiatko Peppa 7

Vykrajovátko Prasiatko Peppa 7,6 x 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Ponuka pre vás: Vykrajovátko Prasiatko Peppa 7,6 x 7 cm - 3D tlač - Dortmarket pochádzajúce od značky Dortmarket - tento tovar si môžete zakúpiť v jedinečnej akcii za 3.78 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Najpredávanejšie Vykrajovátko Prasiatko Peppa 7,6 x 7 cm - 3D tlač - Dortmarket s osvedčenou značkou Dortmarket - tento tovar si môžete zaobstarať za perfektnú cenu 3.78 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky ako prasiatko Peppa.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmer cca 7x7,6 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Prasiatko Peppa 7,6 x 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Prasiatko Peppa 7,6 x 7 cm - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Party téma: Prasátko Peppa
  • Materiál: Bioplast PLA
Pozrite si všetky produkty značky
Vykrajovátko Prasiatko Peppa 7

Vykrajovátko Prasiatko Peppa 7,6 x 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky