Vykrajovátko Sloník 7x5 cm - 3D tlač - Dortmarket

Vykrajovátko Sloník 7x5 cm - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Váš obľúbený tovar, Vykrajovátko Sloník 7x5 cm - 3D tlač - Dortmarket od kvalitného výrobcu Dortmarket - tento produkt ponúkame s úžasnou cenovkou 3.78 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Urobte si radosť: Vykrajovátko Sloník 7x5 cm - 3D tlač - Dortmarket s osvedčenou značkou Dortmarket - tento hit môžete získať za mimoriadne nízku cenu 3.78 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky Sloník.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmer cca 7x5 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Sloník 7x5 cm - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Sloník 7x5 cm - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Materiál: Bioplast PLA
  • Farba: Růžová
Pozrite si všetky produkty značky
Vykrajovátko Sloník 7x5 cm - 3D tlač - Dortmarket

Vykrajovátko Sloník 7x5 cm - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky