Vykrajovátko smajlík s reliéfom - 3D tlač - Dortmarket

5.74 EUR

Špičkový tovar, Vykrajovátko smajlík s reliéfom - 3D tlač - Dortmarket od populárnej značky Dortmarket - tento artikel nakupujte za mimoriadne nízku cenu 5.69 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Váš obľúbený tovar, Vykrajovátko smajlík s reliéfom - 3D tlač - Dortmarket čo nám dodáva Dortmarket - tento artikel je v túto chvíľu za vynikajúcu cenu 5.69 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky smile - smajlík.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmery: 7 cm, relief - 4,5 mm

Parametre produktu Vykrajovátko smajlík s reliéfom - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko smajlík s reliéfom - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 5.69 EUR
  • Farba: Růžová
  • Materiál: Bioplast PLA
Pozrite si všetky produkty značky

Vykrajovátko smajlík s reliéfom - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky