Vykrajovátko Srdce 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Trendy Vykrajovátko Srdce 7 cm - 3D tlač - Dortmarket obľúbenej značky Dortmarket - tento hit získate za vynikajúcu cenu 3.78 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

V akcii je Vykrajovátko Srdce 7 cm - 3D tlač - Dortmarket od kvalitného výrobcu Dortmarket - tento artikel nakupujte za jedinečnú cenu 3.78 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky vo tvaru srdce.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmery: 7 x 6,8 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Srdce 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Srdce 7 cm - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Farba: Růžová
  • Materiál: Bioplast PLA
Pozrite si všetky produkty značky

Vykrajovátko Srdce 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky