Vykrajovátko Šteňa 101. dalmatínca - psík 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

Vykrajovátko Šteňa 101. dalmatínca - psík 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Trendy Vykrajovátko Šteňa 101. dalmatínca - psík 7 cm - 3D tlač - Dortmarket s akostnou značkou Dortmarket - tento tovar si môžete nechať dodať za bombastickú cenu 3.78 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Vykrajovátko Šteňa 101. dalmatínca - psík 7 cm - 3D tlač - Dortmarket od obľúbeného výrobcu Dortmarket - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v hustej akciu za 3.78 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Šteňací dalmatínske vykrajovátko na perníky a medovníky.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

ROzměry cca 7 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Šteňa 101. dalmatínca - psík 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Šteňa 101. dalmatínca - psík 7 cm - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Materiál: Bioplast PLA
  • Farba: Růžová
Pozrite si všetky produkty značky
Vykrajovátko Šteňa 101. dalmatínca - psík 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

Vykrajovátko Šteňa 101. dalmatínca - psík 7 cm - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky