Vykrajovátko TikTok - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Hit poslednej doby, Vykrajovátko TikTok - 3D tlač - Dortmarket od kvalitnej značky Dortmarket - tento hit získate s unikátnou zľavou za 3.78 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

V zľave je Vykrajovátko TikTok - 3D tlač - Dortmarket od známeho výrobcu Dortmarket - tento produkt posielame pri časovo obmedzenej akcii za 3.78 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky TikTok.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Výška cca 7 cm

Parametre produktu Vykrajovátko TikTok - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko TikTok - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Materiál: Bioplast PLA
  • Farba: Růžová
Pozrite si všetky produkty značky

Vykrajovátko TikTok - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky