Vykrajovátko Triediaci klobúk zo školy Rokfort Harryho Pottera - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Diskontný Vykrajovátko Triediaci klobúk zo školy Rokfort Harryho Pottera - 3D tlač - Dortmarket s trendy značkou Dortmarket - tento produkt predávame výhodne za 3.78 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Prestížny Vykrajovátko Triediaci klobúk zo školy Rokfort Harryho Pottera - 3D tlač - Dortmarket s osvedčenou značkou Dortmarket - tento tovar si môžete nechať doručiť za vynikajúcu cenu 3.78 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Velké vykrajovátko klobouku z čarodějnej školy na perníky.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Výška cca 7 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Triediaci klobúk zo školy Rokfort Harryho Pottera - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Triediaci klobúk zo školy Rokfort Harryho Pottera - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Materiál: Bioplast PLA
  • Farba: Růžová
Pozrite si všetky produkty značky

Vykrajovátko Triediaci klobúk zo školy Rokfort Harryho Pottera - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky