Vykrajovátko Vodný mlyn XXL - 14 x 14 cm - 3D tlač - Dortmarket

5.35 EUR

Poctivý výrobok, Vykrajovátko Vodný mlyn XXL - 14 x 14 cm - 3D tlač - Dortmarket pochádzajúce od značky Dortmarket - tento artikel sa na vás teší v sezónne zľave za 5.31 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Vaše možnosti obohacujúce Vykrajovátko Vodný mlyn XXL - 14 x 14 cm - 3D tlač - Dortmarket s pečaťou kvality Dortmarket - tento produkt objednáte s výnimočnou zľavou za 5.31 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky na perníky a medovníkytko Vodný mlyn XXL - 14 x 14 cm - 3D tlač

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozmery cca 14x14 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Vodný mlyn XXL - 14 x 14 cm - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Vodný mlyn XXL - 14 x 14 cm - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 5.31 EUR
  • Materiál: Bioplast PLA
  • Farba: Růžová
Pozrite si všetky produkty značky

Vykrajovátko Vodný mlyn XXL - 14 x 14 cm - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky