Vykrajovátko Zajko - 3D tlač - Dortmarket

3.81 EUR

Trendy Vykrajovátko Zajko - 3D tlač - Dortmarket od kvalitnej značky Dortmarket - tento hit ľahko nájdete za úžasnú cenu 3.78 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dortmarket

Dnes sme vybrali: Vykrajovátko Zajko - 3D tlač - Dortmarket od populárnej značky Dortmarket - tento artikel odporúčame za skvelú cenu 3.78 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Veľké vykrajovátko na perníky a medovníky Zajko.

Produkt bol vytlačen malosériove na 3D tlačiarni. Pred použitím treba umyť vo vlažnej vode so saponátom. Táto produkty nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len oplachovať na nižšiu teplotu (40 ° C). Najvhodnejší spôsob pre čistenie 3D tlačených materiálov je prepláchnutie pod prúdom vody a potom zvyšné kúsky cesta alebo hmoty vyčistiť pomocou kefky s dlhými štetinkami. Produke nie je možné dávať do rúry. Použiť sa dajú na cesto / hmotu, ktorá má teplotu do 50 ° C. Nie je vhodné vystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Prípadné zmeny farby časom nie sú na závadu. Vyrobené z kompostovateľného bioplastu PLA pre 3D tlačiarne s atestáciou pre styk s potravinami.

Rozměry: cca 7x6 cm

Parametre produktu Vykrajovátko Zajko - 3D tlač - Dortmarket

  • Názov: Vykrajovátko Zajko - 3D tlač - Dortmarket
  • EAN:
  • Výrobca: Dortmarket
  • Cena: 3.78 EUR
  • Materiál: Bioplast PLA
  • Použití: nevhodné do myčky nádobí, nevhodné do mikrovlnnné trouby
Pozrite si všetky produkty značky

Vykrajovátko Zajko - 3D tlač - Dortmarket

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky