Vypichovač Abeceda kurzíva malá - FMM

6.14 EUR

No tak toto je gól: Vypichovač Abeceda kurzíva malá - FMM od kvalitnej značky FMM - tento artikel objednávajte za perfektnú cenu 6.3 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 5060040861349
Do obchodu

Popis

FMM

Prvotriedný Vypichovač Abeceda kurzíva malá - FMM čo nám dodáva FMM - tento tovar zakúpite za výhodnú cenu 6.3 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Vypichovač Abeceda kurzíva malá sa svojím elegantným tvarom hodí na slávnostné aj bežné torty.

Sada Vypichovač obsahuje malé písmená kurzívou. Veľkosť tvarov je 1,5 cm. Tvary možno vypichovať z rôznych modelovacích a poťahovacích hmôt, napr. K2, fondán, gumpasta a iné.

Elegantné písmená a číslice efektívne ozdobia vaše torty, cupcakes a ďalšie cukrárske výrobky. K ladným tvarom sa hodia dekorácie písmen s perleťovým efektom, ktorý výsledný efekt ešte viac umocní. Na štetec zľahka naneste púder a na ešte vlhký povrch ľahko naneste.

Pre prilepenie

Parametre produktu Vypichovač Abeceda kurzíva malá - FMM

  • Názov: Vypichovač Abeceda kurzíva malá - FMM
  • EAN: 5060040861349
  • Výrobca: FMM
  • Cena: 6.3 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Vypichovač Abeceda kurzíva malá - FMM

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky