Vypichovač Abeceda kurzíva malá - FMM

Vypichovač Abeceda kurzíva malá - FMM

6.62 EUR

Veľmi obľúbený produkt Vypichovač Abeceda kurzíva malá - FMM čo nám dodáva FMM - tento produkt doručujeme s unikátnou zľavou za 6.64 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 5060040861349
Do obchodu

Popis

FMM

Akostný Vypichovač Abeceda kurzíva malá - FMM od kvalitnej značky FMM - tento artikel čaká na vás po zlacnenie za 6.64 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Vypichovač Abeceda kurzíva malá sa svojím elegantným tvarom hodí na slávnostné aj bežné torty.

Sada Vypichovač obsahuje malé písmená kurzívou. Veľkosť tvarov je 1,5 cm. Tvary možno vypichovať z rôznych modelovacích a poťahovacích hmôt, napr. K2, fondán, gumpasta a iné.

Elegantné písmená a číslice efektívne ozdobia vaše torty, cupcakes a ďalšie cukrárske výrobky. K ladným tvarom sa hodia dekorácie písmen s perleťovým efektom, ktorý výsledný efekt ešte viac umocní. Na štetec zľahka naneste púder a na ešte vlhký povrch ľahko naneste.

Pre prilepenie

Parametre produktu Vypichovač Abeceda kurzíva malá - FMM

  • Názov: Vypichovač Abeceda kurzíva malá - FMM
  • EAN: 5060040861349
  • Výrobca: FMM
  • Cena: 6.64 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Vypichovač Abeceda kurzíva malá - FMM

Vypichovač Abeceda kurzíva malá - FMM

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky