Vypichovač Kvet ostrý - sada 3ks - PME

Vypichovač Kvet ostrý - sada 3ks - PME

10.97 EUR

Unikátny Vypichovač Kvet ostrý - sada 3ks - PME originálne od labelu PME - tento produkt posielame v perfektnej akcii za 10.42 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PME

V akcii je len tu Vypichovač Kvet ostrý - sada 3ks - PME od top výrobcu PME - tento artikel čaká na vás výhodne za 10.11 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Set 3 ks plastových vypichovačov v tvare kvetov s ostrým zakončením okvetných lístkov.

Plastovým vypichovačom vytvoríte drobné kvety z modelovacích a poťahovacích hmôt. Ľahko zaoblenou špicatou modelovacou kosticou môžete na každom lístku vytvoriť ohnutie nahor, a zároveň ho ľahko pretiahnuť. Guľatou kosticou môžete naopak lístky stenčiť po okrajoch. Špicatou kosticou urobíte požadované žilkovanie alebo štiepenie.

Kvetmi ozdobíte torty s lúčnou tematikou, detské torty či slávnostné torty pre deti i dospelých. Kvety môžete farbiť tekutými alebo gélovými farbami. P

Parametre produktu Vypichovač Kvet ostrý - sada 3ks - PME

  • Názov: Vypichovač Kvet ostrý - sada 3ks - PME
  • EAN:
  • Výrobca: PME
  • Cena: 10.11 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Vypichovač Kvet ostrý - sada 3ks - PME

Vypichovač Kvet ostrý - sada 3ks - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky