Vypichovač Ľalia veľká - Städter

Vypichovač Ľalia veľká - Städter

4.98 EUR

Trhom osvedčený produkt, Vypichovač Ľalia veľká - Städter od známej značky Städter - tento artikel je v túto chvíľu v neopakovateľnej akcii za 4.72 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Neplaťte inde viac než musíte..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Städter

V zľave je Vypichovač Ľalia veľká - Städter od obľúbeného výrobcu Städter - tento artikel objednávajte v sezónne zľave za 4.58 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. No a to sa jednoducho oplatí..

Vypichovač na perku v tvare ľalie.

Plastovým vypichovačom vytvoríte kvety z modelovacích a poťahovacích hmôt. Vďaka vytláčatku  tvary ľahko vyberiete z vypichovača, a zároveň ním vytvoríte základné žilkovanie. Guľatou špičkou modelovacej kostice môžete v každom lístku vykonať vypuklé alebo ľahké pretiahnutie. Touto kosticou môžete lístky stenčiť po okrajoch. Špicatou kosticou vytvoríte požadované žilkovanie alebo naštiepenie.

Kvietkami ozdobíte torty s lúčnou tematikou, detské torty i slávnostné torty pre deti i dospelých. Parametre produktu Vypichovač Ľalia veľká - Städter

  • Názov: Vypichovač Ľalia veľká - Städter
  • EAN:
  • Výrobca: Städter
  • Cena: 4.58 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Vypichovač Ľalia veľká - Städter

Vypichovač Ľalia veľká - Städter

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky