Vypichovač List cezmíny 57 mm -

Vypichovač List cezmíny 57 mm -

6.73 EUR

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Vypichovač List cezmíny 57 mm - od spoločnosti - tento artikel čaká na vás extra výhodne za 6.4 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Produkt osvedčený zákazníkmi, Vypichovač List cezmíny 57 mm - od kvalitnej značky - tento tovar si môžete objednať pri práve prebiehajúcej akcii za 6.21 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Vykrajovačka s piestom na rýchle vykrajovanie lístkov so žilkovaním.

Vykrajovačka s piestom - originálny výrobok firmy PME so žilkovacou raznicou a perkom na pieste. Raznica sa automaticky vracia do východiskovej polohy. Ide o rýchle vykrajovanie lístkov s otlačením žilkovania.

Dĺžka listu: 57 mm.
Materiál: plast

Aby sme objasnili pojem - rýchlo, presne, precízne - z rozvaľkaného marcipánu v prvom kroku vykrojíte tvar, v druhom kroku narazíte reliéf, v treťom kroku vysuniete tvarParametre produktu Vypichovač List cezmíny 57 mm -

  • Názov: Vypichovač List cezmíny 57 mm -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 6.21 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Vypichovač List cezmíny 57 mm -

Vypichovač List cezmíny 57 mm -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky