Vypichovač List ruže 50 mm -

6.61 EUR

Ponuka pre vás: Vypichovač List ruže 50 mm - značky - tento artikel je v túto chvíľu v neopakovateľnej akcii za 6.58 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 5060047068871
Do obchodu

Popis

Urobte si radosť: Vypichovač List ruže 50 mm - od popredného výrobcu - tento tovar zakúpite extra lacno za 6.58 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Vykrajovačka s perkom na listy ruže.

Precízne spracovanie plastových profi vykrajovačiek na jedlé modelovacej hmoty, keď tromi krokmi vyrobíte kompletný dekor. Perko v držadle uľahčuje vratný chod vykrajovačky. Raznica s jemným žilkovaním uľahčí prácu s tvorbou listu.

Rozmer: 50mm, materiál: plast

Aby sme objasnili pojem - rýchlo, presne, precízne - z rozvaľkaného marcipánu v prvom kroku vykrojíte tvar, v druhom kroku narazíte reliéf, v treťom kroku vysuniete tvar

Parametre produktu Vypichovač List ruže 50 mm -

  • Názov: Vypichovač List ruže 50 mm -
  • EAN: 5060047068871
  • Výrobca:
  • Cena: 6.58 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Vypichovač List ruže 50 mm -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky