Vypichovač Margarétka malá 2 cm - PME

Vypichovač Margarétka malá 2 cm - PME

5.74 EUR

V zľave je Vypichovač Margarétka malá 2 cm - PME s akostnou značkou PME - tento hit môžete získať pri časovo obmedzenej akcii za 5.7 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 5060047066310
Do obchodu

Popis

PME

Top produkt, Vypichovač Margarétka malá 2 cm - PME značky PME - tento tovar si môžete zaobstarať s úžasnou cenovkou 5.7 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Vypichovač Margarétka malá 1,5cm

Plastovým vypichovačem vytvoríte drobné kvety z modelovacích a poťahovacích hmôt. Ľahko zaoblenou špicatou modelovacej kosticou môžete v každom lístku vykonať ohnutiu nahor a zároveň ľahké pretiahnutie. Guľatú kosticou môžete naopak lístky stenčiť po okrajoch. Špicatou kosticou vykonáte požadované žilkovanie alebo natřepení. Kvety môžete farbiť gélovými alebo tekutými farbami. Pre perleťový odlesk použije najlepšie prachové farby. Kvetinami ozdobíte torty s lúčna tematikou, detské torty aj slávnostné torty pre deti i dospelých. Kvety môžete farbiť tekutými alebo gélovými farbami. Pre dodanie lesku použite prachové farby.

Rozmer: 2 cm

Parametre produktu Vypichovač Margarétka malá 2 cm - PME

  • Názov: Vypichovač Margarétka malá 2 cm - PME
  • EAN: 5060047066310
  • Výrobca: PME
  • Cena: 5.7 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Vypichovač Margarétka malá 2 cm - PME

Vypichovač Margarétka malá 2 cm - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky