Vypichovač ovocie Tutti frutti - Smart Cook

Vypichovač ovocie Tutti frutti - Smart Cook

14.91 EUR

Váš obľúbený tovar, Vypichovač ovocie Tutti frutti - Smart Cook s trendy značkou Smart Cook - tento produkt obchodujeme v perfektnej akcii za 10.98 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Smart Cook

Perfektný Vypichovač ovocie Tutti frutti - Smart Cook od popredného výrobcu Smart Cook - tento artikel objednávajte v jedinečnej akcii za 10.66 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Sada štyroch piestových vypichovačov na perku s veľkosťou 50 mm v tvare ovocia.

Vypichovač s naznačením vyrazených detailov vytvoríte ozdoby z poťahovacích aj modelovacích hmôt. Sada obsahuje tvar jahody, ananásu a dvoch druhov listov. Na farbenie použite gélové alebo tekuté farby. Na farbenie detailov využite farebné fixky. Ovocím dekorujte rôzne tematické torty pre deti i dospelých. Vypichovače môžete použiť na vykrajovanie cesta na výrobu sušienok.

Rôzne farebné prevedenia.

Parametre produktu Vypichovač ovocie Tutti frutti - Smart Cook

  • Názov: Vypichovač ovocie Tutti frutti - Smart Cook
  • EAN:
  • Výrobca: Smart Cook
  • Cena: 10.66 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Vypichovač ovocie Tutti frutti - Smart Cook

Vypichovač ovocie Tutti frutti - Smart Cook

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky