Vypichovač Reťaz z ruží - FMM

Vypichovač Reťaz z ruží - FMM

5.22 EUR

Radosť prinášajúci Vypichovač Reťaz z ruží - FMM čo odoberáme od výrobcu FMM - tento produkt ponúkame po zlacnenie za 4.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FMM

Prvotriedný Vypichovač Reťaz z ruží - FMM originálne od labelu FMM - tento artikel objednávajte v časovej obmedzenej zľave za 4.84 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Neplaťte inde viac než musíte..

Vypichovačom Reťaz z ruží vytvoríte elegantnú kvetinovú krajku z modelovacích alebo poťahovacích hmôt. Úhľadnou krajkou docielite originálny efekt na svadobných a narodeninových tortách.

Krajkou ozdobte tortu po jej obvode. Na pripevnenie použite jedlé lepidlo alebo kráľovskú glazúru. Pre luxusný vzhľad krajky aplikujte nástrek farbou v spreji, napríklad v zlatej alebo bronzovej farbe, a po zaschnutí prilepte na tortu. Okrem svadobných tort je krajka vhodná na dekorovanie tort pre dievčatá a dámy. Torty ďalej zdobte napríklad mašľami, modelovanými kvetinami, perličkami, naznačovačom krajok a ďalšími prvkami.

Vyrobené z plastu. Vhodné pre styk s potr

Parametre produktu Vypichovač Reťaz z ruží - FMM

  • Názov: Vypichovač Reťaz z ruží - FMM
  • EAN:
  • Výrobca: FMM
  • Cena: 4.84 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Vypichovač Reťaz z ruží - FMM

Vypichovač Reťaz z ruží - FMM

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky