Vypichovač Veľká abeceda a čísla klasická - FMM

Vypichovač Veľká abeceda a čísla klasická - FMM

7.23 EUR

V akcii je práve teraz Vypichovač Veľká abeceda a čísla klasická - FMM od popredného výrobcu FMM - tento hit nájdete s úžasnou cenovkou 7.38 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 5060040860014
Do obchodu

Popis

FMM

Vynikajúci Vypichovač Veľká abeceda a čísla klasická - FMM od značky FMM - tento produkt máte za pár kliknutí vo zľavové akciu za 7.17 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Vypichovač Veľká abeceda a čísla klasická s veľkosťou písma cca 18mm.

Sada Vypichovač obsahuje veľké písmená a číslice vo veľkosti 1,8 cm. Písmenami a číslicami nápadito ozdobíte torty, cupcakes i ďalšie cukrárske výrobky.

Pre rozjasnenie a trblietavý efekt môžete písmená zdobiť púdrovými farbami. Na štetec zľahka naneste púder a na ešte vlhký povrch ľahko natrite.

Na prilepenie tvarov na povrch torty použite jedlé lepidlo, kráľovskú glazúru alebo domácu zmes z bielka a práškového cukru.

Tvary možno vypichovať Parametre produktu Vypichovač Veľká abeceda a čísla klasická - FMM

  • Názov: Vypichovač Veľká abeceda a čísla klasická - FMM
  • EAN: 5060040860014
  • Výrobca: FMM
  • Cena: 7.17 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Vypichovač Veľká abeceda a čísla klasická - FMM

Vypichovač Veľká abeceda a čísla klasická - FMM

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky