Vypichovač Veľká abeceda a čísla klasická - FMM

Vypichovač Veľká abeceda a čísla klasická - FMM

7.8 EUR

Dnes je tu pre vás Vypichovač Veľká abeceda a čísla klasická - FMM pochádzajúce od značky FMM - tento artikel je tu pre vás za perfektnú cenu 7.8 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 5060040860014
Do obchodu

Popis

FMM

Ponuka pre vás: Vypichovač Veľká abeceda a čísla klasická - FMM originálne od labelu FMM - tento produkt obchodujeme za takmer veľkoobchodnú cenu 7.8 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Vypichovač Veľká abeceda a čísla klasická s veľkosťou písma cca 18mm.

Sada Vypichovač obsahuje veľké písmená a číslice vo veľkosti 1,8 cm. Písmenami a číslicami nápadito ozdobíte torty, cupcakes i ďalšie cukrárske výrobky.

Pre rozjasnenie a trblietavý efekt môžete písmená zdobiť púdrovými farbami. Na štetec zľahka naneste púder a na ešte vlhký povrch ľahko natrite.

Na prilepenie tvarov na povrch torty použite jedlé lepidlo, kráľovskú glazúru alebo domácu zmes z bielka a práškového cukru.

Tvary možno vypichovať Parametre produktu Vypichovač Veľká abeceda a čísla klasická - FMM

  • Názov: Vypichovač Veľká abeceda a čísla klasická - FMM
  • EAN: 5060040860014
  • Výrobca: FMM
  • Cena: 7.8 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Vypichovač Veľká abeceda a čísla klasická - FMM

Vypichovač Veľká abeceda a čísla klasická - FMM

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky