Vypichovač veľká Abeceda + čísla ART DECO - FMM

Vypichovač veľká Abeceda + čísla ART DECO - FMM

8.43 EUR

Tradičný bestseller, Vypichovač veľká Abeceda + čísla ART DECO - FMM s osvedčenou značkou FMM - tento produkt obchodujeme výhodne za 8.43 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Značka: 
SKU: 5060040863398
Do obchodu

Popis

FMM

Kvalitný Vypichovač veľká Abeceda + čísla ART DECO - FMM pochádzajúce od značky FMM - tento produkt ponúkame s VIP zľavou pre každého za 8.43 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Vypichovač veľká Abeceda + čísla ART DECO

Sada vypichovačov obsahuje veľké písmená a číslice Art Deco. Veľkosť tvarov je 2 cm.

Elegantné písmená a číslice efektívne ozdobí vaše torty, cupcakes i ďalšie cukrárske výrobky. K ladným tvarom sa hodia dekorácie písmen perleťovým tvarom, ktorý efekt ešte umocní.

Na štetec zľahka naneste púder na ešte vlhký povrch ľahko naneste. Pre prilepenie tvarov na povrch torty použite jedlé lepidlo, kráľovskú glazúru alebo domácu zmes zParametre produktu Vypichovač veľká Abeceda + čísla ART DECO - FMM

  • Názov: Vypichovač veľká Abeceda + čísla ART DECO - FMM
  • EAN: 5060040863398
  • Výrobca: FMM
  • Cena: 8.43 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Vypichovač veľká Abeceda + čísla ART DECO - FMM

Vypichovač veľká Abeceda + čísla ART DECO - FMM

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky