Vypichovač Veľká veselá abeceda a čísla - FMM

Vypichovač Veľká veselá abeceda a čísla - FMM

11.78 EUR

Váš obľúbený produkt, Vypichovač Veľká veselá abeceda a čísla - FMM s preslávenou značkou FMM - tento artikel je v túto chvíľu vo zľavové akciu za 11.28 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Značka: 
SKU: 5060040861592
Do obchodu

Popis

FMM

Limitovaná edícia produktu Vypichovač Veľká veselá abeceda a čísla - FMM od populárneho výrobcu FMM - tento tovar si môžete objednať za vynikajúcu cenu 10.95 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. No a to sa jednoducho oplatí..

S vypichovačom Veľká veselá abeceda a čísla vytvoríte veselé písmená a čísla veľké až 4 cm. Vhodné aj na torty pre deti a bábätká.

Vypichovač Veselá veľká abeceda a čísla. Vypichovač je vyrobený z plastu. Veľkosť písmen a čísel zhruba 4cm.

Vypichovače v tvare písmen a číslic majú zakrútené tvary, ktorými vytvoríte pútavé nápisy na tortách. Veľkosť tvarov sú cca 4 cm. Písmenami a číslicami nápadito ozdobíte torty, cupcakes aj ďalšie cukrárske výrobky.

Pre rozjasnený a trblietavý efekt môžete písmená dozdobiť púdrovými farbami. Na štetec zľahka naneste púder a na ešte vlhký povrch ľahko natrite. Pre prilepenie tvarov na povrch torty použite jedlé lepidlo, Parametre produktu Vypichovač Veľká veselá abeceda a čísla - FMM

  • Názov: Vypichovač Veľká veselá abeceda a čísla - FMM
  • EAN: 5060040861592
  • Výrobca: FMM
  • Cena: 10.95 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Vypichovač Veľká veselá abeceda a čísla - FMM

Vypichovač Veľká veselá abeceda a čísla - FMM

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky