Vypichovače - sada malých listov brečtanu - PME

Vypichovače - sada malých listov brečtanu - PME

11.79 EUR

V akcii je Vypichovače - sada malých listov brečtanu - PME s akostnou značkou PME - tento artikel čaká na vás vo zľavové akciu za 11.18 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Značka: 
SKU: 5060047065405
Do obchodu

Popis

PME

No tak toto je gól: Vypichovače - sada malých listov brečtanu - PME obľúbenej značky PME - tento produkt ponúkame za perfektnú cenu 11.18 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Sada vykrajovačiek listov brečtanu so žilkovaním.

Precízne spracovanie plastových profi vykrajovačiek na jedlé modelovacie hmoty, pričom tromi krokmi vyrobíte kompletný dekor. Perko v držadle uľahčuje vratný chod vykrajovača. Raznice s jemným žilkovaním uľahčia prácu s tvorbou listu.

V sade sú 3 listy s žilkováním.
Rozmer: 15, 22 a 28mm.
M
ateriál: plast.

Aby sme objasnili pojem - rýchlo, presne, precízne - z rozvaľkaného marcipánu v prvom kroku vykrojíte tvar, v druhom kroku narazíte

Parametre produktu Vypichovače - sada malých listov brečtanu - PME

  • Názov: Vypichovače - sada malých listov brečtanu - PME
  • EAN: 5060047065405
  • Výrobca: PME
  • Cena: 11.18 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Vypichovače - sada malých listov brečtanu - PME

Vypichovače - sada malých listov brečtanu - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky