Vypichovače - sada malých listov brečtanu -

Vypichovače - sada malých listov brečtanu -

10.85 EUR

V zľave je Vypichovače - sada malých listov brečtanu - čo odoberáme od výrobcu - tento tovar si môžete objednať v sezónne zľave za 10.85 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Toto si zamilujete: Vypichovače - sada malých listov brečtanu - od popredného výrobcu - tento hit získate v neopakovateľnej akcii za 10.85 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Urobte si radosť..

Sada vykrajovačiek listov brečtanu so žilkovaním.

Precízne spracovanie plastových profi vykrajovačiek na jedlé modelovacie hmoty, pričom tromi krokmi vyrobíte kompletný dekor. Perko v držadle uľahčuje vratný chod vykrajovača. Raznice s jemným žilkovaním uľahčia prácu s tvorbou listu.

V sade sú 3 listy s žilkováním.
Rozmer: 15, 22 a 28mm.
M
ateriál: plast.

Aby sme objasnili pojem - rýchlo, presne, precízne - z rozvaľkaného marcipánu v prvom kroku vykrojíte tvar, v druhom kroku narazíte

Parametre produktu Vypichovače - sada malých listov brečtanu -

  • Názov: Vypichovače - sada malých listov brečtanu -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 10.85 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Vypichovače - sada malých listov brečtanu -

Vypichovače - sada malých listov brečtanu -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky