Vytláčacia súprava na kvietky s perkom - Wilton

Vytláčacia súprava na kvietky s perkom - Wilton

25.42 EUR

Ponuka pre vás: Vytláčacia súprava na kvietky s perkom - Wilton čo nám vyrába Wilton - tento artikel nakupujte s úžasnou cenovkou 24.18 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Značka: 
SKU: 0070896191717
Do obchodu

Popis

Wilton

Tradičný bestseller, Vytláčacia súprava na kvietky s perkom - Wilton od originálneho výrobcu Wilton - tento hit ľahko nájdete za mimoriadne nízku cenu 23.46 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Vytláčacia súprava na kvety s perkom

Plastovým vypichovačom vytvoríte kvety z modelovacích a poťahovacích hmôt. Vďaka vytláčatku ľahko vyberiete vykrojené tvary a zároveň docielite naznačenie detailov. Ľahko zaoblenou špicatou modelovacou kosticou môžete na každom lístku vytvoriť ohnutie nahor, a zároveň ľahké pretiahnutie. Špicatou kosticou vytvoríte požadované žilkovanie alebo štiepenie. Kvetinami ozdobíte torty s lúčnou tematikou, detské torty, ale aj slávnostné torty pre deti i dospelých. Kvety môžete farbiť tekutými alebo gélovými farbami. Lesk im dodáte

Parametre produktu Vytláčacia súprava na kvietky s perkom - Wilton

  • Názov: Vytláčacia súprava na kvietky s perkom - Wilton
  • EAN: 0070896191717
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 23.46 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Vytláčacia súprava na kvietky s perkom - Wilton

Vytláčacia súprava na kvietky s perkom - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky