White Icing Callebaut 7 kg - Callebaut

White Icing Callebaut 7 kg - Callebaut

64.63 EUR

Najpredávanejšie White Icing Callebaut 7 kg - Callebaut od spoločnosti Callebaut - tento artikel musíte mať v neopakovateľnej akcii za 61.47 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Callebaut

Toto si zamilujete: White Icing Callebaut 7 kg - Callebaut obľúbenej značky Callebaut - tento hit zoženiete pri likvidácii skladu za neprekonateľných 59.66 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Poťahovacia a modelovacia hmota White Icing (White Decor Paste) od firmy Callebaut je hotový výrobok určený na konečné spracovanie - modelovanie, poťahovanie korpusov. Základná farba polárna biela, vanilkovo-citrónová príchuť. Výrobok nevlhne a je  perfektný aj na výrobu ozdôb v silikónových formách.

Obľúbená poťahovacia hmota White Icing si získala srdcia cukrárok a cukrárov pre svoje vlastnosti - jednoduché spracovanie, čisto bielu farbu, ktorú možno v prípade potreby ľahko zafarbiť potravinárskymi farbami, a predovšetkým schopnosť nerosiť sa a nevlhnúť v bežných chladničkách.

White Icing - spoľahlivá hmota pre začínajúcich cukrárov i profesionálov

Pre cukrárov začínajúcich s výrobou poťahovaných tort modelovacími hmotami predstavujeme obľúbenú univerzálnu modelovaciu hmotu White Icing. Táto modelovacia hmota má dlhú tradíciu a používajú ju profesionáli v cukrárskom odbore po celej Európe. White Icing je jednotkou na trhu s modelovacími hmotami. Aktuálne sa ponúka pod názvom White Decor Paste.

Táto modelovacia hmota má mnoho predností, ktoré ocenia všetci výrobcovia aj koneční spotrebitelia. White Icing je hlavne pružná elastická modelovacia hmota všestranného využitia. Potrebujete potiahnuť svadobnú torta extra bielou hmotou? Tak dokonale využijete jej polárnu belobu. White Icing je veľmi pružná hmota, a tak môžete poťahovať hmotou vyvaľkanou na tenkú hrúbku - tu záleží akú farbu má korpus a náplne. Ak je korpus či náplne t

Parametre produktu White Icing Callebaut 7 kg - Callebaut

  • Názov: White Icing Callebaut 7 kg - Callebaut
  • EAN:
  • Výrobca: Callebaut
  • Cena: 59.66 EUR
  • Energetická hodnota: 390 kcal
  • Tuky: 4,9 g
Pozrite si všetky produkty značky
White Icing Callebaut 7 kg - Callebaut

White Icing Callebaut 7 kg - Callebaut

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky