Žabička - malé zvieratká - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Žabička - malé zvieratká - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

1.43 EUR

Tradičný bestseller, Žabička - malé zvieratká - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann s trendy značkou Frischmann - tento tovar si môžete zakúpiť v bombastické akcii za 1.46 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Frischmann

Veľmi obľúbený produkt Žabička - malé zvieratká - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann s trendy značkou Frischmann - tento tovar si môžete nechať dodať pri práve prebiehajúcej akcii za 1.42 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Marcipánová figúrka malej žabky, ručne modelovaná.

Ručne modelovaná marcipánová figúrka žabky má prirodzene mandľovú chuť a vôňu. Výborne sa hodí na zdobenie tort pre deti i dospelých. Uľahčí vám prácu s modelovaním figúrok. Pre zvýraznenie farieb môžete použiť púdrové farby, ktorými docielite napríklad perleťový efekt. Táto figúrka sa hodí na dekoráciu tort s vodnou tematikou. Určite ju využijete na zdobenie tort pre "malé žabky" alebo pre deti, kde môžete vytvoriť zbierku zvieratiek a vytvoriť si tak mini zoo. Na prikleslenie detailov na poťahované torty môžete použiť jedlé fixky alebo tekuté a gélové farby. Tými môžete dokresľovať bublinky, vodné riasy a ďalšie drobné detaily pre danú tematiku.

Používame AZO free farbivá, čo znamená, že marcipánová figúrka neobsahuje farbivá E102, E104, E110, E122, E124, E129. Tieto látky môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

Pre našich marcipánové figúrky používame ten najlepší pravý mandľový marcipán bez geneticky upravených surovín a bez rôznych náhrad (sušené mlieko, sója, lecitín, atď.). Chuť marcipánu je celkom prirodzene mandľová, bez prídavku látok zvýrazňujúcich chuť či mandľovú arómu.

Figúrky sú ručne formované alebo ručne modelované, s láskou vymaľované a balené.

Zloženie (všeobecné, pri jednotlivých figúrkach sa môže trochu líšiť): cukor, mandle (36%), voda, invertný cukrový sirup, udržiavač vlhkosti (sorbit, invertáza), alkohol, vaječný bielok, potravinárske farby: E120, E100, E131, E132 , E151, E153, karamelový sirup, E171 (zoznam obsiahnutých farieb viď etiketa na jednotlivých výrobkoch).

Niektoré výrobky môžu obsahovať špajdle alebo soľničky. Niektoré výrobky môžu mať nejedlé dekorácie: umelé kvety, papierové dekorácie, kovové dekorácie, voskové dekorácie.

Rozmery: výška cca 3,5 cm, váha 13 g

Parametre produktu Žabička - malé zvieratká - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

  • Názov: Žabička - malé zvieratká - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann
  • EAN:
  • Výrobca: Frischmann
  • Cena: 1.42 EUR
  • Energetická hodnota: 453 kcal
  • Tuky: 19,3 g
Pozrite si všetky produkty značky
Žabička - malé zvieratká - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Žabička - malé zvieratká - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky