Zapichovací vázičky na živé květy do dortu - 6 ks - Modecor

5.66 EUR

Prvotriedný Zapichovací vázičky na živé květy do dortu - 6 ks - Modecor obľúbenej značky Modecor - tento artikel pořizujte extra výhodne za 5.9 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Modecor

V zľave je Zapichovací vázičky na živé květy do dortu - 6 ks - Modecor od firmy Modecor - tento hit môžete získať s VIP zľavou pre každého za 5.9 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Dutá plastová zapichovátka do dortu pro zdobení živými květinami.

 

Dutá plastová zapichovátka do dortu jsou určena pro zdobení živými květinami. Po upevnění vázičky do dortu naplňte do ¾ vodou a vložte květiny dovnitř. Květiny tak zůstanou čerstvé, nepovadlé a do dortu se nedostane pachuť a nežádoucí látky z rostlin.

Do hrotů nalijte do poloviny čistou vodu. Umístěte dovnitř květy a hrot i s květy zapíchněte do dortu, tak aby horní část hrotu  (cca 0,5 cm) zůstala nad dortem.  Sada obsahuje 6 ks hrotů (váziček).

Velikost: 8 cm

Vnitřní průměr: 1 cm

Parametre produktu Zapichovací vázičky na živé květy do dortu - 6 ks - Modecor

  • Názov: Zapichovací vázičky na živé květy do dortu - 6 ks - Modecor
  • EAN:
  • Výrobca: Modecor
  • Cena: 5.9 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Zapichovací vázičky na živé květy do dortu - 6 ks - Modecor

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky