Zapichovací vázičky na živé květy do dortu - 6 ks - Modecor

Zapichovací vázičky na živé květy do dortu - 6 ks - Modecor

5.81 EUR

Jedinečná ponuka, Zapichovací vázičky na živé květy do dortu - 6 ks - Modecor od Modecor - tento artikel pořizujte v akcii za 5.81 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Modecor

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Zapichovací vázičky na živé květy do dortu - 6 ks - Modecor od výrobcu Modecor - tento tovar zakúpite za skvelú cenu 5.64 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Dutá plastová zapichovátka do dortu pro zdobení živými květinami.

 

Dutá plastová zapichovátka do dortu jsou určena pro zdobení živými květinami. Po upevnění vázičky do dortu naplňte do ¾ vodou a vložte květiny dovnitř. Květiny tak zůstanou čerstvé, nepovadlé a do dortu se nedostane pachuť a nežádoucí látky z rostlin.

Do hrotů nalijte do poloviny čistou vodu. Umístěte dovnitř květy a hrot i s květy zapíchněte do dortu, tak aby horní část hrotu  (cca 0,5 cm) zůstala nad dortem.  Sada obsahuje 6 ks hrotů (váziček).

Velikost: 8 cm

Vnitřní průměr: 1 cm

Parametre produktu Zapichovací vázičky na živé květy do dortu - 6 ks - Modecor

  • Názov: Zapichovací vázičky na živé květy do dortu - 6 ks - Modecor
  • EAN:
  • Výrobca: Modecor
  • Cena: 5.64 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Zapichovací vázičky na živé květy do dortu - 6 ks - Modecor

Zapichovací vázičky na živé květy do dortu - 6 ks - Modecor

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky