Zdobička tort a lis na cesto s nástavcami - ORION

Zdobička tort a lis na cesto s nástavcami - ORION

11.36 EUR

Nie je prečo váhať, Zdobička tort a lis na cesto s nástavcami - ORION pochádzajúce od značky ORION - tento artikel čaká na vás za skvelú cenu 11.36 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 8592381053932
Do obchodu

Popis

ORION

Vynikajúci Zdobička tort a lis na cesto s nástavcami - ORION od spoločnosti ORION - tento produkt máte na dosah ruky pri práve prebiehajúcej akcii za 11.36 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Zdobička tort s nadstavcami, lis na sušienkové cesto. Lis na cesto - zdobičku využijete ako pri pečení najrôznejších sušienok, tak na zdobenie tort či chlebíčkov.

Pretláčacia pištoľ je určená predovšetkým pre prípravu rôznych tvarov sušienok a cukroviniek. Možno ju naplno využiť miesto trezírovacieho vrecka na zdobenie tort, zákuskov, chlebíčkov, obložených mís, a pod.

Lis na cesto - zdobičku využijete ako pri pečení najrôznejších sušienok, tak pre zdobenie tort či chlebíčkov.

Súčasťou 20 rôznych kovových nástavcov a 4 plastové zdobiace nástavce. Jednoduchá manipulácia pomocou piestu, dávkovanie cesta na cukrovinky pomocou krokovacieho Parametre produktu Zdobička tort a lis na cesto s nástavcami - ORION

  • Názov: Zdobička tort a lis na cesto s nástavcami - ORION
  • EAN: 8592381053932
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 11.36 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Zdobička tort a lis na cesto s nástavcami - ORION

Zdobička tort a lis na cesto s nástavcami - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky