Zelená gélová farba Holly Green 25 g (zelená) - EXPIRÁCIA 12/2018 - Sugarflair Colours

3.41 EUR

Obľúbený produkt Zelená gélová farba Holly Green 25 g (zelená) - EXPIRÁCIA 12/2018 - Sugarflair Colours od známej značky Sugarflair Colours - tento tovar si môžete zakúpiť za vynikajúcu cenu 3.29 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. No a to sa jednoducho oplatí..

Kategória: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

V akcii je Zelená gélová farba Holly Green 25 g (zelená) - EXPIRÁCIA 12/2018 - Sugarflair Colours od spoločnosti Sugarflair Colours - tento hit môžete získať v sezónne zľave za 3.29 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Urobte si radosť..

Gélová farba zelená na zafarbenie poťahovacích a modelovacích hmôt.

Zelenou farbou môžete zafarbovať marcipán, smartflex, gúm-pastu a ďalšie poťahovacie a modelovacie hmoty. Pre získanie väčšej hutnosti a pružnosti hmoty určené pre tvarovanie, je vhodné pridať prášok Tylo. Farbu môžete zmiešať s malým množstvom alkoholu, a ďalej ju používať na potieranie plôch na modelovacích a poťahovacích hmotách pomocou štetca. Pre zosvetlenie pridajte belobu. Zelená farba je spätá s prírodou, preto sa bude hodiť na dekorovanie tort s prírodnými prvkami. Zelené sú stromy, kvety, tráva, ale aj niektoré zvieratá - žabky, rybky, húsenice.... Zelenou farbou môžete prefarbovať hmoty určené na imitáciu zeleniny a ovocia. Ďalej sa zelená farba hodí na modely áut, oblečenia postavičiek alebo na imitácii kancelárskych a domácich potrieb. Farbu možno pridať aj do krémov a piškót. V tomto prípade môžete tortu vylepšiť príchuťou ovocia, ktoré má zelenú farbu - jablká, hrušky, limetky. Farbou tiež môžete farbiť makrónky.

Koncentrovaná gélová farba na marcipán a fondán a ďalšie poťahovacie či modelovacej hmoty a krémy. Podľa potreby môžete rôznym množstvom vytvárať svetlejšie i tmavšie odtiene zelenej farby.

Hmotnosť 25g.

Koncentrovaná gélová farba vhodná na farbenie hmoty - napr. krémy, poťahovacie a modelovacie hmoty. Farbu aplikujte pomocou špáradla, vždy však používajte čisté špáradlo.

Zloženie: Glycerol E422, propylénglykol E551, potravinárske farbivo E133, E155, E102. E102 môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Bez tuku, bez orechov, bez lepku, kosher.

Parametre produktu Zelená gélová farba Holly Green 25 g (zelená) - EXPIRÁCIA 12/2018 - Sugarflair Colours

  • Názov: Zelená gélová farba Holly Green 25 g (zelená) - EXPIRÁCIA 12/2018 - Sugarflair Colours
  • EAN:
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 3.29 EUR
  • Farba: Zelená
  • Výrobce deklaruje: Bezlepkový výrobek - neobsahuje lepek (Gluten free), Bez geneticky modifikovaných surovin (GMO free), Neobsahuje palmový olej, Neobsahuje transmastné kyseliny (TFA Free), Neobsahuje laktózu (Lactose free)
Pozrite si všetky produkty značky

Zelená gélová farba Holly Green 25 g (zelená) - EXPIRÁCIA 12/2018 - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky