Zelená poleva v pecičkách - 250 g - FunCakes

Zelená poleva v pecičkách - 250 g - FunCakes

3.89 EUR

Produkt osvedčený zákazníkmi, Zelená poleva v pecičkách - 250 g - FunCakes s preslávenou značkou FunCakes - tento artikel čaká na vás s úžasnou cenovkou 3.89 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Značka: 
SKU: 8720143515439
Do obchodu

Popis

FunCakes

Poctivý výrobok, Zelená poleva v pecičkách - 250 g - FunCakes kvalitné značky FunCakes - tento artikel sa na vás teší v bombastické akcii za 3.89 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Ľahko rozpustná poleva v zrniečkach v praktickom 250 g balení.

Farebná tuková poleva v pecičkách FunCakes Deco Melts vám ponúka mnoho možností ako dekorovať vaše sladké dezerty, torty, kolčky, donuty, muffiny a cupcakes.

Roztavte a nalejte Deco Melts do ľubovoľného požadovaného tvaru. Deco Melts sú vďaka svojim jedinečným farebným odstínlm obľúbené ako u skúsených cukrárov, tak i domácich gazdiniek. Môžete pomocou nich vytvárať krásne farební koláče a ozdoby na košíčky, ale môžete ich použiť aj na výrobu lízaniek a sladkostí. Ak sa zdobenie či cukríky nepovedú, nič sa nedeje, nemusíte sa báť, jednoducho ich znova pretaví!

Polevy sú k dispozícii v mnohých farbách. Ľahko si ale si vytvorte vlastnú farbu zmiešaním rôznych odtieňov. alebo skúste rozpustiť dve tri nevo štyri a vytvárať krásne mixované alebo dúhové polevy. Môžete tiež dofarbovať farbami na čokoládu od Funcakes. Skvele sa dopĺňajú.

Deco Melts nie sú vyrobené zo skutočnej čokolády, ale chutia ako krémová biela čokoláda!

Postup práce: Krátko roztavte v mikrovlnnej rúre alebo Temperovacie a nalejte na dezert, prípadne naopak namočte zákusok priamo do roztavenej hmoty. Možno tiež naliať do foriem na bonbóny nebio lízanky.

Postup pre mikrovlnnú rúru: rozpúšťajte pri max. 500 W v miske. Dobre premiešajte každých 15-20 sekúnd. Zastavte ohrev, keď sú kôstky takmer úplne roztavené (malé kúsky kôstok sú stále viditeľné). Neustále miešajte, kým nie sú kúsky hladké a úplne roztavené a spracovávajte podľa potreby. Ochlaďte v chladničke (10-15 min.). Pre tenšie vrstvy pridajte niekoľko kvapiek rastlinného oleja.

Obsah: 250 g

Skladovanie: skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 16 ° C - 22 ° C.

Parametre produktu Zelená poleva v pecičkách - 250 g - FunCakes

  • Názov: Zelená poleva v pecičkách - 250 g - FunCakes
  • EAN: 8720143515439
  • Výrobca: FunCakes
  • Cena: 3.89 EUR
  • Farba: Zelená
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Zelená poleva v pecičkách - 250 g - FunCakes

Zelená poleva v pecičkách - 250 g - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky