Zelená prachová farba Emerald (zelená) - Sugarflair Colours

Zelená prachová farba Emerald (zelená) - Sugarflair Colours

4.79 EUR

Tradičný bestseller, Zelená prachová farba Emerald (zelená) - Sugarflair Colours od obľúbenej spoločnosti Sugarflair Colours - tento artikel čaká na vás za mimoriadne nízku cenu 4.57 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Želáme vám príjemné nakupovanie..

SKU: 0702811589810
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

Vynikajúci Zelená prachová farba Emerald (zelená) - Sugarflair Colours so známou značkou Sugarflair Colours - tento tovar si môžete nechať doručiť za jedinečnú cenu 4.44 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Jemná zelená púdrová farba pre originálny efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády.

Jemnú zelenú púdrovú farbu môžete použiť pre originálny efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády. Zelená farba sa hodí na dotváranie efektov na tráve, listoch a ďalších prírodných motívoch. Hodí sa na rozjasnenie niektorých zvieratiek a ďalších 3D postavičiek. Zelenou farbou dodáte tiene alebo naopak, rozjasníte niektorým imitácie zeleniny a ovocia.

Pre nanesenie púdru použite jemný štetec, ktorým pretriete ešte vlažnú hmotu. Ak už hmota neprijíma farbu, pretrite jej povrch jedlým lepidlom či gélom. Ďalej môžete farbu rozriediť s trochou alkoholu a maľovať štetcom tenké i široké línie. Farbu môžete primiešať do bielej čokolády a ďalej ju použiť na detailné zdobenie tort a zákuskov.

Objem 7ml.

Farba môže byť nanášaná štetcom za sucha, ale dá sa s ňou dobre maľovať aj po rozmiešaní v malom množstve alkoholu. Farbu možno pridávať aj priamo do hmoty - napr. do krému, poťahovacej a modelovacej hmoty. Farby môžu byť použité aj na farbenie bielej čokolády - pridávajte do rozohriatej bielej čokolády.

Parametre produktu Zelená prachová farba Emerald (zelená) - Sugarflair Colours

  • Názov: Zelená prachová farba Emerald (zelená) - Sugarflair Colours
  • EAN: 0702811589810
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 4.44 EUR
  • Farba: Zelená
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Zelená prachová farba Emerald (zelená) - Sugarflair Colours

Zelená prachová farba Emerald (zelená) - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky