Zelený Marcipán Grass Green 250 g - FunCakes

Zelený Marcipán Grass Green 250 g - FunCakes

5.56 EUR

No tak toto je gól: Zelený Marcipán Grass Green 250 g - FunCakes s trendy značkou FunCakes - tento hit získate v úžasnej akcii za 5.56 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Značka: 
SKU: 8718274810127
Do obchodu

Popis

FunCakes

Práve je za dobrú cenu Zelený Marcipán Grass Green 250 g - FunCakes od popredného výrobcu FunCakes - tento produkt posielame za úžasnú cenu 5.56 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Neplaťte inde viac než musíte..

Farebný marcipán "zelený", hmotnosť 250 g. Skvelý na poťahovanie aj modelovanie.

Farebný marcipán "Zelený"

Strakato zeleným marcipánom s prirodzenou mandľovou príchuťou môžete poťahovať torty alebo nimi hmotu dozdobovať. Pred ťahaním alebo modelovaním hmotu dôkladne prepracujte. Pred ťahaním torty vyvaľkajte plát tenký asi 0,3 - 0,5 cm. Počas vaľkania plát podsypávajte práškovým cukrom. Pri prenášaní na tortu si pomôžte dlhou rúrkou, na ktorú plát omotáte. na uhladzovanie tort používajte žehličky a uhladzovátka. Pre vytvorenie zaujímavých efektov by sa vám mohli hodiť rôzne kostice.

Marcipánová hmota sa hodí na tvorbu malých postavičiek. Strakato zelená farba sa hodí na vytváranie detských motívov. Uplatnenie nájde pri výrobe žabiek a vodníkov, pri výrobe oblečenia pre postavičky a zaiste nesmie chýbať na tortách s lúčnou, prírodnou a vodnou tematikou. Zo zelenej hmoty môžete vykrajovať rybie šupiny a vytvoriť tak zaujímavú tortu pre rybárov. Pre zhutnenie hmoty pre tvarovanie tenkých tvarov môžete použiť prášok Tylo.

Vynikajúci rolovaný marcipán od holandskej firmy FunCakes je výborný na modelovanie a poťahovanie. Je čisto biely, hladký a pružný a veľmi dobre sa s ním pracuje. Okrem bieleho marcipánu máme v ponuke červený a ružový. Všetky tri farby možno samozrejme medzi sebou bez obáv miešať.

Pokiaľ chcete marcipán použiť na potiahnutie okrúhlej torty s priemerom cca 25 cm, alebo štvorcovej s dĺžkou 20 cm, budete potrebovať dve balenia, tj, 0,5 kg marcipánovej hmoty. Pred nanášaním treba dobre premiesiť a následne rovnomerne rozváľať valčekom na tenkej vrstve práškového či

Zelený Marcipán Grass Green 250 g - FunCakes

Zelený Marcipán Grass Green 250 g - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky