Zelený rolovaný fondán Forest Green (farebný fondán) 250 g - FunCakes

3.89 EUR

Jedinečná ponuka, Zelený rolovaný fondán Forest Green (farebný fondán) 250 g - FunCakes pochádzajúce od značky FunCakes - tento tovar si môžete nechať dodať za bombastickú cenu 3.86 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Značka: 
SKU: 8718531937413
Do obchodu

Popis

FunCakes

Dnes sme vybrali: Zelený rolovaný fondán Forest Green (farebný fondán) 250 g - FunCakes od top výrobcu FunCakes - tento artikel sa na vás teší za bombastickú cenu 3.86 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Neplaťte inde viac než musíte..

Rolovaný fondán prefarbený "Lesná zelená".

Nová a ešte lepšia receptúra!

Poťahovacia a modelovacia hmota v žiarivo zelenej je vhodná na  poťahovanie tort a cupcakes, ako aj na výrobu dekorácií. Pružná hmota sa po rozpracovaní v rukách dobre rozvaľuje a pri poťahovaní dobre priľne na steny torty aj na plochy cupcakes. Žiarivo zelená farba sa bude hodiť na rôzne tematicky ladené torty aj cupcakes.

Hmotu využijete pri dekorovaní veľkonočných zákuskov, detských aj svadobných tort. Táto farba sa hodí aj na torty s vodnou a prírodnou  tematikou. Z hmoty môžete vytvárať lístky, trávu, stromy, a iné tvary, ktoré uplatníte aj pri abstraktnom zdobení. Tvary k torte najlepšie pripevníte jedlým lepidlom. Pre zhutnenie hmoty na tvarovanie tenkých tvarov môžete použiť prášok Tylo.

Pred poťahovaním torty vyvaľkajte plát tenký asi 0,3 - 0,5 cm. Pri prenášaní na tortu si pomôžte dlhou rúrkou, na ktorú plát omotáte. Na uhladzovanie tort používajte žehličky a uhladzovátka. Na vytvorenie zaujímavých efektov by sa vám mohli hodiť púdre, ktorými pomocou štetca zvýrazníte alebo vytieňujete rôzne oblasti torty a dekorácií. Použiť môžete aj tvarovacie kostice.

Pozrite si všetky produkty značky

Zelený rolovaný fondán Forest Green (farebný fondán) 250 g - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky