Zlatá čokoláda s chuťou karamelu Gold Callets - 2,5 kg - Callebaut

49.23 EUR

Radosť prinášajúci Zlatá čokoláda s chuťou karamelu Gold Callets - 2,5 kg - Callebaut populárneho výrobcu Callebaut - tento tovar si môžete nechať doručiť takmer zadarmo za 48.94 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 5410522555257
Do obchodu

Popis

Callebaut

Jasný hit, Zlatá čokoláda s chuťou karamelu Gold Callets - 2,5 kg - Callebaut od Callebaut - tento produkt kúpite v bombastické akcii za 48.94 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Táto karamelová čokoláda, vyrobená z kvalitných vybraných surovín ako pálený cukor a mlieko, oplýva bohatými Callebaut Chocolate Callets Gold sú jedinečné čokoládové kôstky s intenzívnou, ale dobre vyváženou karamelovou čokoládou, s bohatými tónmi karamelu, masla, smotany a štipkou soli. Čokoládové kôstky majú krásnu teplú karamelovú a svetlo jantárovú farbu so zlatým odtieňom.

 
Kôstky sú vyrobené z najlepšej belgickej čokolády a sú ideálne pre výrobu čokolád, praliniek, ganache a oveľa viac. Môžete s nimi ochutiť, samozrejme aj ponoriť, svoj cupcake alebo cookies, alebo použiť na čoraz obľúbenejšie "stekané" torty.
 
Aby čokolatéri v spoločnosti Callebaut dosiahli dokonale vyváženú a plnú chuč, zmiešali kakaové bôby z 3 rôznych krajín pôvodu: Pobrežie Slonoviny, Ghany a Ekvádoru.
 
Kvôli rozdielnym teplotám sa môžu kôstky pri preprave roztopiť. Stále je možné ich použiť, hoci sa nevrátia do pôvodného tvaru kvapôčky. Postupujte podľa pokynov na balíčku, aby ste ich spracovali v optimálnych  teplotách.

Obsah: 2500 g

Skladovanie: 12-20 ° C, v tmavom prostredí bez zápachu.

Zlaté marhuľové bonbóny

Pozrite si všetky produkty značky

Zlatá čokoláda s chuťou karamelu Gold Callets - 2,5 kg - Callebaut

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky