Zlatá modelovacia hmota Golden 100g -

Zlatá modelovacia hmota Golden 100g -

7.81 EUR

Prestížny Zlatá modelovacia hmota Golden 100g - s trendy značkou - tento hit nájdete s extra zľavou za 7.8 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Značka: 
SKU: 5015462173853
Do obchodu

Popis

V akcii je len tu Zlatá modelovacia hmota Golden 100g - od značky - tento hit získate vo výhodnej akcii za 7.8 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Elastická hmota s kakaovým maslom skvelá na modelovanie dekorácií na torty. Plne prefarbená - zlatá. Balenie obsahuje 100g hmoty.

Modelovacia hmota je pružná, vláčna. V surovom stave je však na prvý dotyk tvrdá a pevná. Počas zahriatie v rukách alebo mirovlnné rúre (zvyčajne veľmi krátko, záleží na výkone vašej rúry, je potrebné vyskúšať) sa stáva tvarovateľná. Po vytvorení dekorácií si ponecháva požadovaný tvar, ale napriek tomu úplne netvrdne. Zlatá farba sa hodí na zdobenie slávnostných tort. Veľmi efektívne vytvoríte imitácie šperkov a príkras na bielo obalené torty. Zlatá farba vynikne aj v kombinácii s ďalšími farbami, ako je napríklad modrá alebo čierna. Hmoty môžete vyrábať mašle, drobné závoje, čipky, ornamenty a ďalšie veľmi pútavé dekorácie. Pre vytvorenie detailov použite rôzne tvarované kostice.

Odporúčanie: pred prácou odporúčame nechať hmotu pri izbovej teplote, modelovanie potom bude jednoduchšie. Keďže kakaové maslo mäkne už pri 36 ° C (telesná teplota), hmota začne byť elastická už od začiatku modelovania. Nespotrebovanú hmotu uchovávajte dobre uzatvorenú, aby nedochádzalo k vysýchaniu.

Chráňte pred priamym slnečným žiarením, nevystavujte teplotám vyšším ako 28 ° C
Zloženie: cukor; glukózový sirup; kakaové maslo; ryžový škrob; protihrudkujúca látka E555; farbivá E171, E172; stabilizátory arabská guma E414, xantanová guma E415.

Alergény: Môže obsahovať stopy mlieka, sóje a siričitanov.

Skladujte na suchom a chladnom mieste.

Parametre produktu Zlatá modelovacia hmota Golden 100g -

  • Názov: Zlatá modelovacia hmota Golden 100g -
  • EAN: 5015462173853
  • Výrobca:
  • Cena: 7.8 EUR
  • Farba: Zlatá
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Zlatá modelovacia hmota Golden 100g -

Zlatá modelovacia hmota Golden 100g -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky