Zlatá prachová farba perleťová - Gold Rush 2 g - Sugarflair Colours

Zlatá prachová farba perleťová - Gold Rush 2 g - Sugarflair Colours

4.78 EUR

Nie je prečo váhať, Zlatá prachová farba perleťová - Gold Rush 2 g - Sugarflair Colours od spoločnosti Sugarflair Colours - tento artikel objednávajte s úžasnou cenovkou 4.75 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

SKU: 
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

Jasný hit, Zlatá prachová farba perleťová - Gold Rush 2 g - Sugarflair Colours od známeho výrobcu Sugarflair Colours - tento tovar si môžete zaobstarať v sezónne zľave za 4.75 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Jemný prach zlatej perleťovej farby pre lesklý trblietavý efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády.

Jemný prach zlatej perleťovej farby môžete použiť pre získanie lesklého trblietavého efektu poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády. Zlatá perleťová farba rozžiari dekorácie imitujúce šperky. Výborne sa hodí na poprašovanie bielych kvetov, čipiek, ornamentov a ďalších tvarov. Pekne vynikne aj na inak farebných podkladoch. Zaiste sa bude hodiť na dekorácie detských tort, dámskych tort s decentným zdobením alebo pre lesk zlatých rybičiek na tortách s vodnou tematikou. Bez zlatej perlete sa nezaobídu slniečka ani piestiky kvetov.

Pre nanesenie púdru použite jemný štetec, ktorým pretrite ešte vlažnú hmotu. Ak už hmota neprijíma lesk, pretrite jej povrch jedlým lepidlom či gélom. Ďalej môžete farbu rozriediť s trochou alkoholu a maľovať štetcom tenké i široké línie. Farbu môžete pridať do krémov či bielej čokolády určených pre jemné zdobenie.

Hmotnosť 2 g.

Farba môže byť nanášaná štetcom za sucha, ale dá sa s ňou maľovať aj po rozmiešaní v malom množstve alkoholu.

Parametre produktu Zlatá prachová farba perleťová - Gold Rush 2 g - Sugarflair Colours

  • Názov: Zlatá prachová farba perleťová - Gold Rush 2 g - Sugarflair Colours
  • EAN:
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 4.75 EUR
  • Farba: Zlatá
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Zlatá prachová farba perleťová - Gold Rush 2 g - Sugarflair Colours

Zlatá prachová farba perleťová - Gold Rush 2 g - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky