Zlatá prachová farba perleťová Pure Gold (Čisté zlato) - Sugarflair Colours

Zlatá prachová farba perleťová Pure Gold (Čisté zlato) - Sugarflair Colours

4.92 EUR

Diskontný Zlatá prachová farba perleťová Pure Gold (Čisté zlato) - Sugarflair Colours čo nám dodáva Sugarflair Colours - tento produkt máte na dosah ruky za vynikajúcu cenu 5.02 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

SKU: 0634158789397
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

No tak toto je gól: Zlatá prachová farba perleťová Pure Gold (Čisté zlato) - Sugarflair Colours pochádzajúce od značky Sugarflair Colours - tento artikel čaká na vás s výnimočnou zľavou za 4.87 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Jemný prach zlatej perleťovej farby pre lesklý trblietavý efekt poťahovacích a modelovacích hmôt, marcipánu a čokolády.

Jemná prachová zlatá farba s perleťou sa hodí poťahovacie a modelovacie hmoty, marcipán aj čokoládu. Zlatá perleťová farba s trblietavým efektom rozžiari dekorácie imitujúce šperky. Výborne sa hodí na poprašovanie bielych kvetov, čipiek, ornamentov a ďalších tvarov. Pekne vynikne aj na inak farebných podkladoch. Využijete ju aj na dekoráciu detských tort, dámskych tort s decentným zdobením, pre získanie lesu zlatých rybičiek na tortách s vodnou tematikou. Bez zlatej perlete sa nezaobídu slniečka ani piestiky kvetov.

Pre nanesenie púdru použite jemný štetec, ktorým pretrite ešte vlažnú hmotu. Ak už hmota neprijíma lesk, pretrite jej povrch jedlým lepidlom či gélom. Ďalej môžete farbu rozriediť s trochou alkoholu a maľovať štetcom tenké i široké línie. Farbu môžete pridať do krémov či bielej čokolády určených pre jemné zdobenie.

Hmotnosť 2g.

Farba môže byť nanášaná štetcom za sucha, ale dá sa s ňou maľovať aj po rozmiešaní v malom množstve alkoholu.

 

Parametre produktu Zlatá prachová farba perleťová Pure Gold (Čisté zlato) - Sugarflair Colours

  • Názov: Zlatá prachová farba perleťová Pure Gold (Čisté zlato) - Sugarflair Colours
  • EAN: 0634158789397
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 4.87 EUR
  • Farba: Zlatá
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Zlatá prachová farba perleťová Pure Gold (Čisté zlato) - Sugarflair Colours

Zlatá prachová farba perleťová Pure Gold (Čisté zlato) - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky