Zmes na jahodovú zmrzlinu z Opočna Mixar Extra Jahoda - 2 kg - Bohemilk

Zmes na jahodovú zmrzlinu z Opočna Mixar Extra Jahoda - 2 kg - Bohemilk

20.04 EUR

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Zmes na jahodovú zmrzlinu z Opočna Mixar Extra Jahoda - 2 kg - Bohemilk od popredného výrobcu Bohemilk - tento produkt dodávame pri časovo obmedzenej akcii za 20.04 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Kategória: 
Značka: 
SKU: 8592206361013
Do obchodu

Popis

Bohemilk

Nie je prečo váhať, Zmes na jahodovú zmrzlinu z Opočna Mixar Extra Jahoda - 2 kg - Bohemilk kvalitné značky Bohemilk - tento hit môžete zaobstarať po zlacnenie za 20.04 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. No a to sa jednoducho oplatí..

Česká jahodová zmrzlina z Opočna pripomína chuť leta a domova.

MIXAR®EXTRA návod na prípravu zmrzlinovej zmesi

a) za studena bez pasterizácie

V mixéri rozmixujte 1 kg sušenej zmrzliny v 2 litroch studenej pitnej vody. Nechajte stáť asi 15 minút, znova premiešajte, sceďte, nalejte do zmrzlinovača a zamrazte vo výrobníku nanukov. Naberte do porcií alebo vaničiek.

Odporúčame: pred zmrazením zmrzliny v zmrzlinovači zmes vo vaničkách občas premiešajte. Takto pripravená zmes sa môže okamžite zmraziť v prístroji alebo sa môže pred zmrazením skladovať pri teplote do +4 °C.

(b) horúce s pasterizáciou

Zmiešajte 1 kg vysušenej zmesi s 2 litrami studenej pitnej vody, sceďte a tepelne spracujte. Výrobný proces musí zabezpečiť, aby sa tepelne upravená zmes po pasterizácii ochladila. Takto pripravená zmes sa potom spracuje na mrazenú zmrzlinovú zmes.

Zmes sa ochladí na teplotu +4 °C do 90 minút po pasterizácii. Zmes sa môže okamžite zmraziť na teplotu -8 °C a nižšiu. Vychladnutú, nezmrazenú zmes skladujte maximálne 48 hodín pri teplote do + 4 °C. Táto teplota sa musí udržiavať aj počas prepravy a distribúcie. Na výrobu koktailov odporúč

Parametre produktu Zmes na jahodovú zmrzlinu z Opočna Mixar Extra Jahoda - 2 kg - Bohemilk

  • Názov: Zmes na jahodovú zmrzlinu z Opočna Mixar Extra Jahoda - 2 kg - Bohemilk
  • EAN: 8592206361013
  • Výrobca: Bohemilk
  • Cena: 20.04 EUR
  • Tuky: 24 g
  • - z toho nasýtené mastné kyseliny: 16 g
Pozrite si všetky produkty značky
Zmes na jahodovú zmrzlinu z Opočna Mixar Extra Jahoda - 2 kg - Bohemilk

Zmes na jahodovú zmrzlinu z Opočna Mixar Extra Jahoda - 2 kg - Bohemilk

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky